Başvuru tarafımızca olumlu kabul edilirse 699 TL hizmet bedeli mevcuttur.

Başvuru tarafımızca olumlu kabul edilirse SİZİNLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR.

SÜREÇ YÖNETİMİNDE UZMAN

3 göz kuralı ile hataların oluşmasını engeller, sistemsel bir hata veya insan hatasının önüne geçerek herşeyin hazır olmasını sağlar.

2022 Yılı Danışanlarımızdan

GREEN CARD

Başvurusunda;

Green Card başvurusunda, ilköğretim mezunları için 2 yıllık bir iş tecrübesine sahip olmanız, lise ve dengi okul mezunları için iş tecrübesi aranmamaktadır. 5 Yıl boyunca ABD’de yaşama hakkından sonra ABD vatandaşı olma hakkını sağlar.

Green Card basvurusu her yıl yaklaşık 55 bin kişiye vatandaşlık hakkı tanınır ve sonuçlar, resmi siteden kişiye özel belirlenen şifre ile açıklanır. Green Card başvurusunda eksiksiz ve hatasız bir başvuru yapmak için danışman firmalarla çalışmak oldukça önemlidir.

Hemen Başvur

Bugüne Kadar Yüzlerce Dostumuzu Hayallerine Kavuşturduk

2022 yılında bizimle birlikte işlemlerini tamamlayan danışanlarımız ne diyor:

Mükemmel Hizmet!

Sürecimin başından
beri tüm yolculukta yanımda olduğunuz, süreçteki değişikliklere anında müdahale
edip, soru işaretlerimi aydınlattığınız için teşekkür ederim
🙏

Kurbet Ç.

Düşünmeden Başlayın

Birçok firma ile yaptığım görüşmeler sonrasında karar verdiğim ve iyi ki
de seçtiğim danışmanlık sürecinde pandemi süreci olmasına
rağmen başarıya ulaştırmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Uğur K.

Uzmanlık İhtiyacınız İse

İşim gereği yurtdışında ikamet ediyorum ve birden fazla ülkeden evraklar hazırlamam gerekti. Tüm yazışmaları ve işlemleri kendileri yaptılar. Süreci sorunsuz tamamladık.
Tavsiye ediyorum.

Cem G.

Sürece Hakimler

Sürece hakim değilim o yüzden bir şirketle işlemlerimi tamamlamak istedim .Tüm sürecim boyunca ilgi ve alakalariyla beni memnun etti .Hizmetleri ve ilgileri için teşekkür ederim.

Şenay I.

Gitmeden İşimi Buldular

Ben herkes gibi vizeye kadar olan süreçten çok, daha ABD’ye gitmeden işimi ayarladıkları için açıkçası çok mutlu oldum. Kartı almaktan çok bunu düşünüyordum,bu metni işimde iken
yazıyorum.

Batuhan O.

Titizlikle Çalışıyorlar

Başvuru işlemlerine başlamadan önce tüm bilgileri kontrol edip işlemlerde herhangi bir sorunun çıkmamasını sağlamak ve bunu tüm sürece yansıtmak gibi bir hedefi başarıyorlar. Tebrikler

Halise Y.

Alamazsınız Demişlerdi

Pandemi sürecinde gidemediğimiz için hakkımızın yandığını söyleyen avukatlık firmasından sonra araştırarak bulduğumuz ve kartlarımıza tekrar
bizi kavusturan sizlere
teşekkür ederim.

Mustafa Y.

ABD’ye giriş yaptık

B,z kartımızı almıştık ancak 6 ay olan ABD ye giriş süresini kaçırdık.  Tüm işlemlerimizi yaptılar. Çok güvenilir ve sıcak ilişki göstermeleri nedeniyle kendilerine teşekkür ederim ve kesinlikle tavsiye ederim.

Asuman C.
Hemen Başvur

BAŞVURUNUN KABUL ALMASI

 

Amerikan Hükümeti 1990 yılından itibaren bu programı resmi olarak yürürlüğe koydu. Böylece fazla sayıda göçmen veren bazı ülkeler bundan çıkarıldı. Türkiye gibi az sayıda göçmen veren ülkelerin şansı daha da yükselmiş oldu. Her yıl sadece bilgisayarla yapılan çekilişle 55.000 kişiye bu hak verilmektedir. Yanlış yapılan başvuru işlemleri sonucunda Dünya genelinde başvuru yapan vatandaşların başvuruları çöpe gitmektedir.